Zwrot podatku z zagranicy - z Częstochowy, całej Polski, najtaniej

Strona domowa Reisebus
Przejdź do treści
Odzyskaj podatek z zagranicy
Każdy kto pracował legalnie za granicą może starać się o zwrot nadpłaconego podatku, który został potrącony z pensji. Często są to niemałe kwoty sięgające nawet 30 000 zł za rok podatkowy.

Dla naszych Klientów - bezpłatna weryfikacja dokumentów i wycena.

Zwrot podatku: jest legalny i bezpieczny, możliwy do odzyskania nawet w 100%, nie angażuje Twojego pracodawcy za granicą, nie ingeruje w Twoje rozliczenie w Polsce, jest możliwy do odzyskania do kilku lat wstecz, nie ma wpływu na Twoje przyszłe zatrudnienie.
Koszt rozliczenia: cena za usługę zależy od roku podatkowego, kraju i rodzaju rozliczenia. Stosujemy ceny od 129 PLN do 399 PLN brutto. Dokładną cenę przedstawiamy po wstępnej, bezpłatnej weryfikacji dokumentów. Podajemy informację ile kosztuje usługa i na jaki zwrot może liczyć Klient.
Korzyści: najczęściej pracownicy sezonowi (2-3 mies. pracy) odzyskują 100% zapłaconego podatku. Przy dłuższym okresie zatrudnenia, zwroty podatku wahają się od 300 EUR do nawet 3500 EUR. Wartość ew. zwrotu podajemy po weryfikacji dokumentów.
Czas oczekiwania: to zależy od urzędu. Urząd rozpatruje wnioski w czasie od 4 tygodni do 6 miesięcy.
Forma zwrotu podatku: zwrot podatku wpłynie na konto podane przy wypełnianiu wniosku, w Polsce lub za granicą.
Wymagane dokumenty: poniżej przedstawiamy przykłady – 3 kraje zatrudnienia i podstawowe wymagane dokumenty.
Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii możesz odzyskać nadpłacony podatek.

WYMAGANE DOKUMENTY:  Jaaropgave - roczne zaświadczenie od Twojego pracodawcy, zaświadczenie o posiadaniu rachunku bankowego, kopia dowodu osobistego/paszportu. Na podstawie tych dokumentów otrzymasz od nas bezpłatną kalkulację podatkową. Jeśli stwierdzisz, że rozliczenie jest dla Ciebie korzystne, dopiero wtedy podpiszemy umowę i przystąpimy do realizacji usługi.

TERMINY: zeznanie podatkowe możesz składać za 4 ostatnie lata podatkowe. Jeśli otrzymałeś wezwanie do rozliczenia, wówczas musisz się rozliczyć we wskazanym na tym wezwaniu terminie. Decyzje podatkowe stwierdzające nadpłatę podatkową wydawane są w terminach do 6 miesięcy od daty złożenia zeznania. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową to 3 miesiące.

CO MOŻESZ ODLICZYĆ OD PODATKU: koszty utrzymania, ulgę na żonę i dzieci, alimenty, odsetki od kredytu, inne odliczenia.
Jeśli pracowałeś legalnie w Niemczech możesz odzyskać nadpłacony podatek

WYMAGANE DOKUMENTY: Lohnsteuerbescheinigung - roczne zaświadczenie od pracodawcy, Druk EU/EWR - zaświadczenie o uzyskanych dochodach, zaświadczenie o posiadaniu rachunku bankowego.
Na podstawie tych dokumentów otrzymasz od nas bezpłatną kalkulację podatkową. Jeśli stwierdzisz, że rozliczenie jest dla Ciebie korzystne, dopiero wtedy podpiszemy umowę i przystąpimy do realizacji usługi.

TERMINY: zeznanie podatkowe możesz składać za 4 ostatnie lata podatkowe. Jeśli otrzymałeś wezwanie do rozliczenia, wówczas musisz się rozliczyć we wskazanym przez urząd terminie. Decyzje podatkowe stwierdzające nadpłatę podatkową wydawane są w terminach do 6 miesięcy od daty złożenia zeznania. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową to 4 miesiące.

CO MOŻESZ ODLICZYĆ OD PODATKU: koszty podróży, koszty utrzymania, ulgę na żonę i dzieci, inne odliczenia.
Jeśli pracowałeś legalnie w Norwegii możesz odzyskać nadpłacony podatek.

WYMAGANE DOKUMENTY: Lonns og trekkoppgave – roczne zaświadczenie od pracodawcy, Selvangivelse/Tax Return - dokument podatkowy z urzędu, Kody PIN do altinn.no - możliwe do zamówienia na stronie www, Dokumenty potwierdzające koszty podróży i utrzymania.
Na podstawie tych dokumentów otrzymasz od nas bezpłatną kalkulację podatkową. Jeśli stwierdzisz, że rozliczenie jest dla Ciebie korzystne, dopiero wtedy podpiszemy umowę i przystąpimy do realizacji usługi.

TERMINY: Zeznanie podatkowe powinieneś złożyć do końca kwietnia kolejnego roku podatkowego. Istnieje możliwość złożenia wniosku o przedłużenie terminu złożenia zeznania do 30 maja. Decyzje podatkowe stwierdzające nadpłatę podatkową wydawane są  do 6 miesięcy od daty złożenia zeznania, z czego większość podatników może spodziewać się decyzji podatkowej już w czerwcu.

CO MOŻESZ ODLICZYĆ OD PODATKU: koszty podróży z Polski do Norwegii, koszty utrzymania w Norwegii np. mieszkanie, ulgę na żonę i dzieci, odsetki od kredytu hipotecznego, inne odliczenia.
U nas możesz rozliczyć podatki z tytułu pracy w krajach:

Anglia / Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Belgia, Norwegia, Irlandia, Hiszpania, Szwecja, Kanada, USA, Islandia, Czechy, Słowacja , Guernsey. Możesz także dokonać rozliczenia Self - Employed.

Na podstawie dostarczonych dokumentów naszym Klientom oferujemy bezpłatną weryfikację i kalkulację podatkową. Jeśli stwierdzisz, że rozliczenie jest dla Ciebie korzystne, dopiero wtedy podpisujemy umowę i realizujemy usługę. Gwarantujemy rzetelne rozliczenie na podstawie aktualnych przepisów prawno - finansowych poszczególnych krajów.  

Dla naszych Klientów - bezpłatna weryfikacja dokumentów i wycena.
 Masz pytania, zadzwoń
+48 34 3656090
Zadzwoń do Reisebus +48 34 3656090
+48 34 3651117
Zadzwoń do Reisebus +48 34 3651117
Nasz adres:  Aleja Wolności 1 (DHU Kwadraty), Częstochowa, Śląskie, Polska
Pracujemy: poniedziałek - piątek godz. 09.00 - 17.00, sobota godz. 10.00 - 13.00
Sprzedaż online: non-stop 24h
Mapa dojazdu
Masz pytanie, znalazłeś błąd - wyślij informację
Copyright © Reisebus.pl - Reisebus® Czas Podróży®  1992 - 2018
Aleja Wolności 1 (DHU Kwadraty),
Częstochowa, Polska
ponad 260 tys. zadowolonych Klientów.

Autobusem z Niemiec do Zakopanego

Kubacki wygrał w Predazzo, czy wygra w Zakopanem

Wróć do spisu treści