Zduńska Wola - zmiana przystanku autobusowego

Przejdź do treści

Zduńska Wola - zmiana przystanku autobusowego

codziennie
Opublikowane według Reisebus.pl w Polska · 10 Listopad 2021
Tags: ZduńskaWolaPolskataniebiletyprzewozyprzejazdyautokarybusyReisebusSindbadCzęstochowa
Zmianie ulega miejsce zatrzymywania się autokarów firmy Sindbad w ZDUŃSKIEJ WOLI. Nowy przystanek dla naszych pasażerów to:
Przystanek autobusowy II, Plac Wolności.
 Informujemy równocześnie, że zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu  Sanitarnego każdy pasażer ma obowiązek podróżowania w maseczce  ochronnej zasłaniającej usta i nos. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa  naszych klientów oraz załóg wykonujących przewozy, na pokładzie każdego  autokaru znajdują się środki dezynfekujące, a po każdym  zrealizowanym kursie autokary są poddane obowiązkowej dezynfekcji  specjalnymi płynami odkażającymi. Ponadto, prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości w stosunku do  innych osób oczekujących na przystanku oraz o obowiązku  zapoznania się (przed podróżą) z zaleceniami Głównego Inspektoratu  Sanitarnego, przepisami obowiązującymi w docelowym kraju i wytycznymi  dot. możliwości przekraczania granicy.
 W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją oraz decyzjami  administracyjnymi, firmy przewozowe zastrzegają możliwość wprowadzenia zmian w ofercie  lub odwołania kursu z przyczyn niezależnych od przewoźnika.


Wróć do spisu treści